Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Proběhlé akce

XVII. Veletrh středních škol 2011

Ve dnech 25. – 26. 11. 2011 se v hale G1 v areálu Veletrhy Brno, a.s. uskuteční další ročník veletrhu středních a vyšších odborných škol. Veletrh je určen pro žáky posledních ročníků základních škol, kterým má pomoci při rozhodování a výběru zaměření dalšího studia v rámci zvoleného povolání.

GOLFOVÁ SEZONA V PAVILONU H ZAČÍNÁ

INDOOROVÁ HALA BUDE OTEVŘENÁ OD 30.10.2011 DO 18.3.2012

GOLFOVÁ SEZONA V PAVILONU H ZAČÍNÁ

David Guetta vystoupí v Brně!

Francouzský DJ, producent a remixér David Guetta vystoupí 16. prosince v ČR! Jeden z nejžádanějších světových DJs se vrací opět před domácí publikum. Stane se tak téměř rok poté, kdy David Guetta sklidil aplaus od návštěvníků vyprodané Tesla Areny.

David Guetta vystoupí v Brně!

XVIII. ročník veletrhu Gaudeamus

Veletrh Gaudeamus - Evropský veletrh pomaturitního a celožicotního vzdělávání je nejvýznamnějším zdrojem informací o možnostech dalšího studia, nejenom po maturitě. Veletrh se bude konat od 1.-4.11. 2011 na brněnském výstavišti v pavilonu F.

XVIII. ročník veletrhu Gaudeamus

Akční vánoční nabídka pronájmu sálu Rotunda

Pomalu, ale jistě se blíží konec letošního roku. Nastává období, ve kterém bilancujeme dosažené úspěchy a hledáme příčiny neúspěchů. Vánoční čas je charakteristický tím, že se lidé setkávají v menších či větších kolektivech.

Akční vánoční nabídka pronájmu sálu Rotunda

Vánoční večírky na brněnském výstavišti

Organizátoři akcí pro větší množství účastníků si už zvykli, že brněnské výstaviště je pro ně ideální destinací. V době konání vánočních firemních večírků je k dispozici většina hal a sálů se svým vybavením a možnostmi, které předčí své brněnské i mimobrněnské konkurenty.

Vánoční večírky na brněnském výstavišti

Ohlédnutí za akcí Zelený svět 2011

Dvanáctý ročník veletrhu Zelený svět 2011 se uskutečnil v nových prostorách brněnského výstaviště (v obou křídlech pavilonu A) ve dnech 2.-3. září 2011. Veletrh obsadil plochu 6 000 m2 a zhlédlo jej 2560 návštěvníků.

Ohlédnutí za akcí Zelený svět 2011

Fotogalerie / Reference

Virtuální prohlídka

Další služby

Poptávka

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště