Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REHAPROTEX
---

Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek

Veletrhy Brno V areálu BVV Veletrh
REHAPROTEX visual

Profil:

Veletrh REHAPROTEX nabízí prostřednictvím výrobců i distributorů široký sortiment kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, ale i služby pro aktivní život seniorů. Prezentovat své výrobky a služby budou také poskytovatelé sociálních služeb, neziskový sektor nebo charitativní organizace s širokou nabídkou originálních výrobků svých klientů.

Doprovodný program vzniká za spolupráce s mnoha významnými partnery, jako jsou Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, Liga vozíčkářů, ParaCENTRUM Fenix, Senior pas, Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA) či Státní zdravotní ústav. Návštěvníky veletrhu jsou jak odborníci z oblasti státní správy, pojišťoven, úřadů práce, odborní a revizní lékaři či rehabilitační pracovníci, tak i laická veřejnost.

  • Podtitul:
    Veletrh rehabilitačních, kompenzačních, protetických a ortopedických pomůcek
  • Termín konání: ---
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: Veletrhy Brno

Obory

Obory veletrhu REHAPROTEX se dělí do pěti základních skupin:


REHA zahrnuje pomůcky a přístroje všeho druhu – ortopedické a kompenzační, pro chůzi, pohyblivost a dopravu, pro sluchově, zrakově a mentálně postižené i pro postižené vnitřními poruchami. Spadají sem také zařízení pro přemisťování osob, nábytek a zařízení pro tělesně postižené, péče o nohu, rehabilitace a zdravý životní styl, ale také poradenské a konzultační služby a státní i neziskové organizace.

MED obsahuje zdravotnické přístroje (diagnostické a terapeutické), zdravotnický provoz (zázemí, vybavení, výpočetní techniku, výstavbu), služby specializovaných zdravotnických zařízení (estetická chirurgie apod.) a poradenství, financování, pojišťovny a instituce ve zdravotnictví.

Do WELLNESS patří všechny wellness a relaxační zařízení (vany, sauny, solária), příslušenství a produkty pro péči o tělo a zdraví, ale také lázeňská péče a nabídky pobytů v lázních.

Skupina CARE představuje sociální péči a zahrnuje jak sociální služby, tak poradenství i služby sociální prevence.

Skupina 55+ se věnuje podpoře zdraví a aktivního života seniorů a péči ve stáří. Zahrnuje péči o zdraví seniorů, bydlení ve vlastním i domovy seniorů, ošetřovatelskou a pečovatelskou službu, podporu vzdělávání seniorů a pracovní příležitosti, cestování a lázně, kluby seniorů, občanská sdružen a nadace, módu pro seniory, aktivity pro volný čas i poradenství.

Podrobné oborové členění

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště