Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Caprice – Nová kolekce - robustné platformy, přezky, zajímavé efekty, veganská obuv


Při tvorbě kolekce Caprice PZ 2023 se designéři nechali inspirovat samotnou přírodou. Snažili se o maximální využití přírodních materiálů, navzájem propojených širokou škálou módních detailů a ozdobných aplikací. Jemná kůže nappa, měkký semiš, nebo sametový nubuk vysoké kvality poskytují bezkonkurenční pohodlí při nošení obuvi. Některé modely obsahují též ověřené strečové materiály a v kombinaci s technologií TEX nabízí větší využitelnost pro svou variabilitu a odolnost.

  

Kvalitní vrchové materiály zdobí módní doplňky poutající pozornost svých uživatelů. Přezky i spony imitující zlatý, stříbrný nebo černý kov, případně potažené vrchovým materiálem, dodávají obuvi zajímavé efekty.

V kolekci Caprice jsou zastoupeny i aktuálně velmi módní vzory s robustními platformami a podešvemi, elegantně propojenými nápaditým designem svršku.

Nová kolekce zahrnuje také více veganské obuvi. Nejde pouze o neformální obuv, která nejen že udrží Vaše nohy v teple, ale je i velmi zajímavá a pohledná. S novými technologiemi, použitými na jejich výrobu, se zvýšila jejich lehkost a využitelnost.

Caprice nedělá žádné kompromisy ani v zimní kolekci, pokud jde o funkční design, komfort a inovativní technologie CLIMOTION, MEMOTION a AIRMOTION. Tyto společností Caprice patentované technologie, ve spojení s kvalitními obuvnickými materiály, zaručují uživatelům maximální pohodlí a jsou předpokladem pro zdravou chůzi svých uživatelů.

  

  

 

Datum: 17.1.2023 14:13:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště