Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Collonil - Carbon Lab, BOOM! či For my Bags only? – Nejen Vaše boty budou jásat!Péče o boty či outdoorové oblečení není něco, co byste si měli šetřit jen na deštivé dny. A ani to nemusí být práce na hodinu, pokud budete mít po ruce čistící, pečující a impregnační produkty od značky Collonil.

Společnost Collonil existuje již od roku 1909 a její světově uznávaná značka je synonymem nejvyšší kvality v oblasti péči o kožené výrobky. Díky spolupráci s předními výrobci kožených výrobků, mnohaletému výzkumu a systému kontroly kvality vyrábí Collonil inovativní produkty na nejvyšší úrovni, které svou kvalitou a užitnou hodnotou převyšují ostatní značky a jsou tudíž šité na míru potřebám trhu a zákazníků.

V předchozích letech jsme v rámci veletrhu STYL-KABO prezentovali již mnoho produktů značky Collonil. Nyní bychom vám rádi představili naše nejnovější produktové řady BOOM!, Carbon Lab a For my Bags only.

Péče, čištění a ochrana bez kompromisů - to je produktová řada BOOM! S maximálním výkonem a jasným cílem: udržet vaše tenisky a sportovní obuv co nejdéle v perfektním stavu, a to od podrážky až po tkaničky. Výrobky BOOM! mají snadné a nekomplikované použití. Díky inovativní receptuře „Magic 4“ vám poskytnou maximální účinnost i přesto, že obsahují převážně přírodní složky. A navíc, nejsou testovány na zvířatech. Jejich obaly jsou vyrobené z recyklovaných materiálů. Prostě BOOM! - udržitelnost a ekologické povědomí s maximální účinností.

Produkty z řady Carbon Lab odráží všechny dosavadní odborné znalosti v oblasti péče o nejrůznější materiály. Tato produktová řada byla vyvinuta v úzké spolupráci se známým návrhářem sneakers, majitelem obchodů Solebox, trendotvůrcem a influencerem Hikmetem Sugoerem. Inovativní karbonová technologie s bezkonkurenčně účinným a dlouhotrvajícím efektem proti vlhkosti a nečistotám dává záruku té nejlepší péče. A přitom zcela zachová prodyšnost materiálu. Ať už se tedy jedná o odstranění nečistot, ochranu před vlhkostí a opotřebením nebo o neutralizaci pachů, s těmito produkty budete ideálně vyzbrojeni pro jakkoliv náročnou situaci. Carbon Lab udává trendy v péči nejen o obuv.

O kabelky, tašky a batohy všech materiálů a barev pečuje exkluzivní a vysoce kvalitní produktová řada For my BAGs only. S tímto dokonalým pečujícím programem můžete svým kabelkám poskytnout vše, co potřebují. Ve třech jednoduchých krocích – Protect, Clean and Care - pečlivě vyvinuté a vzájemně sladěné produkty zvýrazní krásu vašich oblíbených kabelek, prodlužují jejich životnost a zachovají jejich hodnotu. For my Bags only – Protože milujeme kabelky.

 

Datum: 16.1.2023 14:12:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště