Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Fotr fashion nabídne pět set nových vzorů


Firma Fotr fashion se specializuje na dovoz polských módních značek, se zaměřením na dámskou klasickou a volnočasovou módu. Pro tuto sezonu nabídne 500 nových vzorů v opravdu pestrém sortimentu triček, tunik, halenek, kostýmů, šatů sukní, kalhot, ale také bund, kabátků a sak.

Jsme největším dovozcem polských módních značek na českém trhu. Kromě 15 trvale zastoupených značek se snažíme neustále vyhledávat perspektivní a na českém trhu neznámé malé a střední firmy se zajímavými produkty,“ říká majitel společnosti, Ondřej Fotr.

   

Od klasiky po retro styl

Většinu nových vzorů nabízí firma skladem po celou sezonu. A na co se tedy můžeme těšit? Na trička, tuniky, kostýmy a šaty od firmy Kulpa,  nabízející tradičně nápadité barevné kombinace  ve velikostech 36 – 52 a dále na atraktivní a kvalitní přechodové bundy od firmy Isabell a BIBA  (vel. 40 – 52). V sortimentu nebudou chybět trička, halenky a šaty od známého výrobce Sunwear. Jarní a letní sezoně budou v jejich podání dominovat různé kombinace proužků a pruhů. Trvalým evergreenem v nabídce jsou pak semišové kabátky od firmy Krymar v 15 barevných provedeních, ve velikostech 36 - 54 a semišové sukně, které se s kabátky dají kombinovat do slušivých kostýmů. Příznivci retro stylu uvítají puntíkaté šaty od firmy Iwa, připomínající uvolněnou atmosféru 60. let. Za pozornost také stojí propínací šaty od firmy EZURI nebo ležérní lněné kalhotové kostýmy značky Fart v 6 barvách. Milovníci džínoviny zase ocení bavlněná a džínová saka, sukně a kalhoty firmy Astinex. Nabídku Fotr fashion si zkrátka na veletrhu nenechte ujít!

   

    

    

    

 

Datum: 10.1.2023 14:53:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště