Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Marco Tozzi připravuje na podzim a zimu barevnou kolekci


Marco Tozzi prezentuje spoustu vzorů a možností, které si zákazník může vybrat. Nezapomínají ani na barevnost.

Odstín esmeralda green je velice oblíbený po celé Evropě, nově máme také fialovou a krásně se kombinuje také výrazná pink,“ říká Markéta Čaníková, která má na starosti výhradní zastoupení značky Marco Tozzi pro Českou i Slovenskou republiku.

Marco Tozzi má k botám také kabelky v odpovídající barvě. Trendem na příští rok jsou také mokasíny, které by pomalu mohly vytlačit oblíbenou módu tenisek a Marco Tozzi vsadil na mokasíny tón v tónu, včetně krásných metalických odstínů nebo v glamour stylu. Hrubé podešve pomalu ustupují jemnějším, ženským botám. Vrací se business móda, ženy chtějí opět chodit na podpatcích. „Zákazníci mají rádi témata, takže jsme připravili boty a doplňky, které se chodí třeba na Valentýna, na plesy nebo dovolené,“ dodává Markéta Čaníková, která díky své práci najezdí tisíce kilometrů za svými zákazníky, se kterými má ale skvělý vztah a práce ji naplňuje.

    

Češi jsou ale podle Markéty Čaníkové velmi konzervativní, takže se ji těžko prosazují módní trendy, ale třeba kolekce podzim a zima je konečně barevná. Zelená, fialová, růžová, metalický styl a glamour, na to všechno se můžete těšit.

 

Datum: 19.2.2023 9:32:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště