Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

OLSEN značka pro sebevědomé a nezávislé ženy, kterým zajišťuje osobitý módní stylOlsen je proslulý kvalitou materiálů, precizním zpracováním a enviromentální filozofií, které ho řadí ke špičkám v módní branži.
Styl značky je originální, není však komplikovaný a garantuje dokonalou kombinovatelnost. Naši designeři pomáhají ženám vybudovat funkční šatník, vytvořit jim osobitý styl, cítit se v oblečení dobře, a přitom vypadat skvěle.

    

Firma Olsen má 100 letou historii. Z rodinné obchodní firmy se sídlem v Hamburku se postupně stal renomovaný výrobce pletáže a postupem času se její sortiment rozšiřoval o další typy oblečení a použitých materiálů. V současnosti se pod značkou OLSEN navrhují a vyrábí kompletní dámské outfity.

Olsen působil nejprve v německy mluvících zemích, postupem času expandoval do více než 40 zemí světa a v roce 2007 vstoupil na trh v České republice a na Slovensko.

Úcta ke klasice jdoucí s ruku v ruce s odvahou zkoušet něco nové, rozmanitost, aktivita, tradice, radost ze života, toto jsou hodnoty, které vyznávají zákaznice značky OLSEN, a které ovlivňují designery při jejich práci. Produkce pak zabírá prakticky celé spektrum života ženy. V nabídce jsou střízlivé “business casual” modely, sportovně laděné outfity pro volnočasové aktivity, respektuje aktuální potřeby žen pro home office. Klade důraz na módní design, ale zejména na kvalitu a její zhodnocení, na zřeteli má rovněž psychologický efekt oděvu.

Značka Olsen si pro svůj návrat na veletrh STYL/KABO připravila prezentaci podzimní kolekce spolu s outdodorovým programem.

PURE SPIRIT

Téma PURE SPIRIT otevírá podzimní sezónu 2023 a dává tušit inspiraci přírodou. Pohodlné oversize střihy a módní prošívání outdoorové řady, paleta zelených odstínů projasněná neonově zelenou, udržitelné materiály jako je REPREVE, slibují moderní look a zároveň komfortní pocit z oblečení. Vsaďte na pohodlné oversize svetry. Působí elegantně a zároveň budou „nejútulnějšími“ kousky ve vašem šatníku.

VIVID COLOUR

Gejzír intenzivních barev jako je Vivid Pink a Electric Blue, poskytuje této kolekci energii a nepřehlédnutelnost - tak to je VIVID COLOUR. Motorkářské bundy, kalhotové kostýmy určují styl kolekce, kterému přidávají moderní akcenty zajímavé grafické potisky. Designeři si pohráli s veganskou kůží FELPA a pleteninou vyrobenou z recyklovaných přízí a dokázali vytvořit nové neotřelé kombinace.

ALPINE LODGE

Kolekce je pozvánkou do zasněžených Alp. Magie večerů u krbu v horské chatě posloužila jako inspirace pro téma ALPINE LODGE. Nové měkké a výrazné struktury pletenin tvoří pilíř pro moderní vrstvený vzhled a nechybí ani modely z trendy fleecové příze. Harmonie kořeněné oranžové, smetanové a barvy camel navozuje pocit tepla a impresi nové barevné dimenze.

 

Datum: 17.1.2023 10:29:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště