Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Petr Strouhal (Outdoor Concept): Na trhu outdoorového vybavení jsme jako doma


Svoji premiéru bude mít letos na veletrhu KABO společnost Outdoor Concept, zastupující řadu oblíbených značek outdoorové obuvi. Jejího obchodního zástupce pro značky v distribuci na Moravě, Petra Strouhala, jsme ještě před veletrhem vyzpovídali.

Na veletrhu vystavujete poprvé, na trhu jste však již déle, jak dlouho?

Jsme česká skupina, která je jako doma na trhu outdoorového vybavení. V tomto atraktivním oboru, který podporuje zážitky a aktivní pohyb v přírodě, se pohybujeme už od roku 1991. Centrála i naše distribuční centrum sídlí v Plzni. Věnujeme se jak vývoji a výrobě vlastních značek tak distribuci vybraných světových značek na český trh.

Na jaké značky a produkty se mohou návštěvníci těšit?

Představíme kolekce obuvi pro podzim/zima 2023 od našich distribučních značek, tedy americká značka Keen. Ta byla založena v roce 2003 a svůj úspěch představila na vyvinutí sandálů s patentovanou špičkou chránící prsty. Boty od značky Keen se staly rychle populární po celém světě a značka dnes vyrábí obuv pro celou rodinu nejen do přírody, ale i do města, nebo třeba do tuhé zimy. Od svého založení se Keen věnuje udržitelnému podnikání, podpoře ekologických projektů a pomoci oblastem, které postihly ekologické a přírodní katastrofy.

A další značky?

Lomer- Italská značka obuvi s dlouholetou tradicí od roku 1975 si získala skvělou reputaci díky svému stylu, řemeslnému zpracování a výjimečné kvalitě. Všechny produkty jsou stále navrhovány v Itálii a vyráběny v Evropě pouze z těch nejlepších materiálů. Garmont- značka Garmont je představitel tradiční italské kultury výroby outdoorové obuvi již od roku 1964. Vývoj obuvi je lokalizován v Itálii. Je známá svým zaměřením na hike a backpacking produkty. Boatilus- Boatilus je francouzský, rodinný výrobce ekologických a biologicky odbouratelných holínek, sandálů a zimních bot s tradicí sahající až do roku 1810. Je jedním z největších výrobců dětských holínek. Jen v Evropě se ročně prodá více než 300 tis. párů. Používány jsou recyklovatelné materiály vyrobené v Evropě. Výroba probíhá v Bosně a Itálii ve vlastních továrnách s certifikací nulových uhlíkových emisí.


Čím je váš sortiment výjimečný?

Naše distribuční značky jsou známé svojí kvalitou zpracování, použitím nejlepších materiálů a skvělou funkčností.

Koho kterými produkty oslovujete?

Máme obuv pro celou rodinu. Kolekce našich značek jsou široké. Uspokojí děti i dospělé jak při denním nošení ve městě, tak v přírodě za každého počasí. Nabízíme i vysoce technické boty např. pro zajištěné cesty via ferrata, či vysokohorskou turistiku.

Je i vám osobně outdoor blízký?

Ano. Nejen já, ale i moji kolegové sdílí společný zájem v podobě pobytu venku v přírodě.

Máte v sortimentu svého favorita?

Asi celkově Keeny. Máme jich doma spoustu, já i moje děti. Od sandálů, přes městské boty až po zimní zateplené trekovky. Vyhovuje mi jejich pohodlný širší střih a to, že každé jednotlivě splňují přesně to, co od nich očekáváte. Momentálně testuji nový model Keen WK 400 s vysokým odpružením a technologií Keen Curve. Tento model je vhodný např. pro nordic walking a doslova vás táhne kupředu.

Chystáte i nějakou speciální veletržní akci?

Jsme tu poprvé. Doufám, že k nám na stánek zavítá co nejvíce lidí a budeme moci ukázat, že neděláme jen ryzí outdoor a sport, ale i volnočasovou a městskou obuv a např. i pro prodejce klasické obuvi má smysl s námi spolupracovat. Rádi se s každým zájemcem individuálně domluvíme na podmínkách spolupráce.

 

 

Datum: 30.1.2023 15:27:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště