Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

VEBA ukázala, že z tradičního bytového textilu lze vytvořit i oděvní kolekci


Společnost VEBA je tradičním českým výrobcem žakársky tkaných bavlněných tkanin. Využívá nejmodernější textilní technologie současnosti. Zaměřuje se především na produkci oděvního a domácenského sortimentu. Její export míří z celých 90 % především do Afriky a také do evropských zemí. Svojí vývozní výkonností trvale patří k elitě exportérů nejen z České republiky, ale řadí se i k nejvýznamnějším světovým výrobcům.

Přijeli jsme s naším tradičním sortimentem, je to zejména bytový textil, ložní a froté koupelnové systémy. Prezentujeme zde i naše tkaniny určené primárně pro africký trh africký brokát,“ potvrdila Monika Mrštinová, asistentka pro marketing a tuzemský prodej.

Letos jsme nově zkusili z bytových textilií, které tradičně zpracováváme a děláme z nich župany, ručníky, osušky, vytvořit i oděvní kolekci. Ne, že bychom je chtěli vyrábět, ale chtěli bychom ukázat, že z těchto materiálů je možné vyrábět v podstatě i jiné věci, než je náš tradiční bytový textil. To byla velká novinka a myslím si, že se setkala s velkým úspěchem,“ popisuje nové obzory společnosti VEBA Monika Mrštinová. Byla potěšena především zájmem z řad módních návrhářů a fashion designérů, kteří projevili zájem o prezentované tkaniny, které si dokáží představit ve vlastních módních kolekcích.

 

Datum: 19.2.2023 15:10:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště