Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Jak se co nejlépe vyspat? Vsaďte na české bavlněné noční košile a pyžama od Lamida


Spánek je jedna z nejdůležitějších součástí života. Věnujeme mu v průměru třetinu dne a jeho kvalita ovlivní náladu i energii. Spánek se dá zlepšit mnoha způsoby, jeden z nich je volba nočního prádla. Košile a pyžama, ve kterých se vám budou zdát jen sladké sny, vyrábí například česká firma Lamido.

Český výrobce nočních košil a pyžam do nadměrných velikostí 4XL

 

Kvalitní noční košile zde šijí už téměř tři desítky let. První košilky od jejich šikovných švadlen se na trhu objevily už v roce 1993. Od té doby vznikl v místní šicí dílně v Sebranicích u Litomyšle nespočet variant dámských i pánských nočních košil, které si zákazníci oblíbili především pro jejich pohodlný střih a příjemný materiál. Nejčastěji se v nabídce objevují košilky a pyžama ze stoprocentní bavlny, které jsou na spánek ideální.

Lamido spoléhá na zlaté české ručičky a vše šije v Sebranicích u Litomyšle

 

Také ženy s plnoštíhlou postavou mají z čeho vybírat

Většina produktů, které v sortimentu naleznete, je dostupná i v nadměrných, nebo chcete-li plus-size, velikostech. Nabídka velikostí začíná na velikosti S (CZ42 / EU38) a končí velikostí 4XL (CZ66 / EU62). Ze sortimentu tak můžou vybírat osoby štíhlé i plnoštíhlé postavy. Velkou výhodou prádla od Lamida jsou kvalitní střihy, které jsou plus-size velikostem perfektně přizpůsobeny. Oblečení proto opravdu sedí.

Věděli jste, že existují i pánské noční košile?

I když to možná vypadá trochu nezvykle, kromě pyžam mohou pánové na spaní zvolit i pánskou noční košili. Ta může být pro někoho pohodlnější variantou, protože na rozdíl od pyžamových kalhot nemá v pase žádnou šňůrku nebo gumu. Pánské noční košile jsou hitem hlavně před Vánoci, skvěle se totiž hodí jako dárek pro tatínky nebo dědečky. Říká se, že kdo jednou košili vyzkouší, k pyžamu už se nevrátí.

Pánské bavlněné noční košile jsou velmi pohodlné

 

Co dalšího v nabídce české firmy Lamido najdete?

Kromě už zmíněného šijí švadleny i spoustu jiného oblečení. V sortimentu najdete domácí oblečení, dámské kalhoty i halenky. Oblíbené jsou i šaty, v nabídce mají jak elegantní, tak i příjemné bavlněné šaty na doma. Pánové ocení tílka ušitá ze stoprocentní bavlny. Nechybí spodní prádlo pro dámy, jako jsou spodní košilky, bavlněné kalhotky a také kombiné a spodničky, které dnes už seženete málokde. Na jejich e-shopu koupíte dokonce i termoprádlo.

Kvalitní české prádlo nemusí být drahé. V Lamidu ho dokonce najdete i v nadměrných velikostech.

 

Upřednostňujete-li pomalou módu z kvalitních materiálů před konfekcí z řetězců v nákupních centrech, určitě si vyberete. Ceny jsou navíc velmi příznivé, krásná pyžama i košilky seženete klidně i pod 500 Kč. Celý sortiment najdete na e-shopu českého výrobce oblečení Lamido. Více jak polovina zaměstnanců firmy jsou osoby se zdravotním znevýhodněním, firma má titul chráněné dílny, takže vás při koupi prádla může hřát dobrý pocit.

 

Datum: 10.1.2023 10:21:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště