Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Eva Pešková, manažerka veletrhů STYL a KABO


Eva Pešková se na veletrhy Styl a Kabo vrací po dvouleté mateřské dovolené, ale ve firmě není žádným nováčkem. Vidí, co trápí vystavovatele, co trápí firmy i tvůrce, jak všichni fungují i jak to mají někdy složité. K oděvům a k botám má díky tomu mnohem větší úctu. Dříve vůbec neřešila, co nakupuje, ale zákulisí světa módy ji pozitivně ovlivnilo. „Dříve jsem si to tolik neuvědomovala, ale dnes si daleko více vážím práce jednotlivých lidí, protože vidím, z čeho se to vše skládá. Více hledím na styl i kvalitu. Miluju, jako žena, chození po obchodech, dívám se na materiály, ale bohužel vnímám, že kvalita v jde mnohdy  dolů. Fast fashion sice  nabízí nižší cenu, ale i nižší kvalitu, proto se nyní vracím k lokální módě, k designérům,“ prozradila manažerka s postavou modelky, která obdivuje Danielu Peštovou, protože se umí velmi elegantně oblékat, bez prvotního impulzu zaujmout, a je svá.

STYL/KABO - veletrh na každý pád

1) Kdo jste v týmu veletrhu STYL/KABO a jak dlouho?
V září to bude rok, co působím na pozici manažera veletrhů STYL a KABO. Na předchozí pozici jsem pro veletrhy zajišťovala katalog a ubytování.

2) Koho ze společnosti uznáváte jako módního arbitra?
Inspiruji se u Daniely Peštové a Pavlíny Pořízkové.

3) Čemu vy osobně dáváte v módě přednost?
Baví mě elegantně sportovní móda. V létě nejraději nosím šaty.

4) Co vám STYL/KABO dal a vzal?
Veletrh mi dal  zážitky s vystavovateli :) a vzal mi iluze o módním průmyslu.

5) "Zde napište váš vzkaz návštěvníkům"
Přijeďte! Vždy objevíte něco nového! Já se těším na přednášku ,,Chytrá kolekce" od Nikolety Apostolu z Fashionplanet, na nováčky mezi vystavovateli - sourozenecké duo Jankiv Siblings a jejich modely z plisé a na značku BIOŠATNÍK, oděvy z biobavlny od Anny Beránkové.

6) O čem víte, že byste na sebe z módy nikdy neoblékla?
Už jsem si oblékla kde co. A když se prohrábnu fotoalbem, divím se, že jsem tak vyšla ven :D Dupačky už na sebe asi nikdy neobléknu :)

7) S kým nejzajímavějším, jste se na veletrhu potkali?
Zajímavých osobností jsem za dobu, co se „ochomýtám“ na STYLu, cca od roku 2000, potkala hodně. Vybírám Jiřího Macháčka, Vladimíra Franka a Blanku Matragi.

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště